| Imię i nazwisko | Zajęcia dodatkowe | sala | termin |
K. Bomba | Zajęcia dla maturzystów. / Zajęcia wyrównawcze dla gimnazjalistów. | sala 8 | śr./Pon.14:40 | |
A.Krzan | Zajęcia dla gimnazjalistów i licealistów - przygotowanie do konkursów. | sala 6 | pon. 7:15 | |
L.Kapała | Zajęcia dla maturzystów - poziom podstawowy. | sala 15 | śr. 13:40 | |
E.Łażewska | Zająęcia dla maturzystów. / Przygotowanie do konkursu z j. polskiego. | sala 16 | wt. 8:00/czw. 7:30 | |
E.Sobczyk | Zajęcia dla gimnazjalistów (3c) / Przygotowanie do konkursu (2a) | sala 21 | czw. 13:40/śr. 14:30 | |
S.Knecht | Zajęcia z języka łacińskiego. | sala 15 | pt. 15:25 | |
M.Wolska-Stec | Koło plastyczne. | sala 7 | czw. 14:30 | |
E.Konsek | Przygotowanie do konkursu z j. francuskiego. | sala 12 | pon. 13:30 / czw.11.40 | |
M.Krysa | Przygotowanie do olimpiady z języka francuskiego. | sala 14 | pt. 8:50 | |
J.Pychowska-Sroka | Cywilizacja Francji. / Zajęcia wyrównawcze. | sala 3 | pon. 13:00/wt. 7:10 | |
K.Lech | Zajęcia wyrównawcze z jęyka angielskiego. | sala 18 | śr. 14:30 ; czw. 14:30 | |
U.Dereń | Zajęcia wyrównawcze oraz praca z uczniem zdolnym. | sala 10 | pon. 14:35 ; czw.14:35 | |
A.Iwaniec | Zajęcia wyrównawcze oraz zajęcia z uczniem zdolnym. | sala 17 | wt. 14:30 | |
M.Panek | Zajęcia wyrównawcze dla lic. / Przygotowanie do olimpiady z j.ang. / Zajęcia z maturzystami. | sala 9 | wt. 13:30; śr. 13:30; pon. 13:30; pt. 13:30 | |
A.Martyniak | Zajęcia wyrównawcze z j. hiszpańskiego. / Zajęcia dla maturzystów. | sala 11 / 10 | czw. 14:35 / pt. 7:10 | |
C.Sopata | Zajęcia wyrównawcze oraz praca z uczniem zdolnym. | sala 15 | czw. 13:40 | |
E.Wąsińska | Zajęcia wyrównawcze z j. francuskiego. / Cywilizacja Francji. | sala 10 / 13 | śr. 8:00/czw. 7:10 | |
K.Jokeś | Historia rozszerzona (kl. IIA, IIB). / Zajęcia wyrównawcze. | sala 22 | czw. 8:00/pt.14:30 | |
J.Rey | Zajęcia dla maturzystów. | sala 22 | wt., czw. 8:00 | |
H.Wozowicz | Geografia dwujęzyczna - zajęcia wyrównawcze. | sala 20 | pon. 7:10 | |
A.Gibska | Zajęcia dla LO, gimnazjum. | sala 20 | pon. 15:20 | |
B.Żwirek | Zajęcia dla maturzystów. | sala 11a | wt. 7:30 | |
U.Adamska | Zajęcia z matematyki rozszerzonej dla klas IIA i IIB. | sala 23 | pon. 7:10, wt. 8:00 | |
L.Czarcińska | Zajęcia wyrównawcze dla klas 1a, 1b, 2a, 2b, 3a | sala 24 | pon. 7:10, śr. 7:10 | |
K.Lenart | Zajęcia wyrównawcze dla klas IA i IB. | sala 7 | śr. 7:10 | |
E.Dybowicz | Doradztwo zawodowe dla uczniów liceum. | gab psych-ped |
| |
J.Wydra-Horwat | Zajęcia wyrównawcze. Praca z uczniem zdolnym. | sala 13 | czw. 13:30 | |
M.Łazarska-Grabka | Zajęcia wyrównawcze z chemii. | sala 19 | wt. 14:40 | |
A.Pamuła | Zajęcia dla maturzystów. | sala 11 | wt. 8:00 | |
J.Skoczylas | Zajęcia wyrównawcze. | sala 11 | pon., wt. 8:00 | |
D.Sarzyński | Zajęcia informatyczne. | sala 19a | wt., czw. 15:20 | |
M.Felis | Zajęcia sportowe dla klasy 2 gimnazjum. | sala gim. | wt. 15:20 | |
W.Adamczyk | Kółko biblioteczne. | biblioteka | pon., wt., śr. 8:30 | |
M. Turaj | Zajęcia wyrównawcze dla gimnazjalistów. | sala 19 | czw. 13:45 | |
J. Cyniewski | Siatkówka. / Koszykówka. | sala gim. | pon. 15:30/ śr. 16:00 | |
K. Darda | Zajęcia sportowe. | sala gim. | pt. 15.20 |