LAUREACI I FINALIŚCI MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
2014-04-26 11:12:26
Małopolski Konkurs Języka Francuskiego dla Gimnazjalistów | |
LAUREACI Damien Beaumont (2011) Joanna Jastrzębska (2011) Jan Migoń (2011) Mateusz Morawiec (2011) Alicja Prawdzic-Seńkowska (2011) Estelle Szafran (2011) Clement Ducher (2012) Karol Migoń (2012) Justyna Kłos (2013) Justyna Litwic (2013) Magdalena Chaberka (2014) Kamila Kalawska (2014) Kai Morawiec (2014) Karolina Raczyńska (2014) Arkadiusz Sopata (2014)
| FINALIŚCI Clement Ducher (2011) Michał Dybowicz (2011) Christian Ferdouël (2011) Malina Frąckowiak (2011) Agnieszka Fuczka (2011) Arletta Góra (2011) Marcin Grądkowski (2011) Uta Hanusek (2011) Aleksandra Jastrzębska (2011) Jerzy Kłos (2011) Agnieszka Kowalska (2011) Olivier Kozanecki (2011) Ignacy Kraiński (2011) Beniamin Kumala (2011) Maciej Kutryba (2011) Szymon Łucyszyn (2011) Ewa Marek (2011) Karol Migoń (2011) Alex Mleczko (2011) Jan Potyrała (2011) Daria Siwy (2011) Julia Skowron (2011) Anna Stępień (2011) Stefan Turnau (2011) Bartłomiej Ziober (2011) Natalia Bauer (2012) Clément Ducher (2012) Christian Ferdouël (2012) Uta Hanusek (2012) Jerzy Kłos (2012) Agnieszka Kowalska (2012) Olivier Kozanecki (2012) Maria Kucińska (2012) Alicja Łopatka (2012) Ewa Marek (2012) Karol Migoń (2012) Jan Potyrała (2012) Aleksandra Rapacz (2012) Maria Sabała (2012) Julia Skowron (2012) Wiktoria Tupta (2012) Piotr Wyżga (2012) Julia Ceglarek (2013) Piotr Czechowski (2013) Magdalena Król (2013) Anna Kołacz (2013) Aleksandra Kowalska (2013) Łukasz Łakomy (2013) Daria Piłat (2013) Kajetan Rey (2013) Aleksandra Sokół (2013) Kamil Sułecki (2013) Julia Ślósarczyk (2013) Magdalena Bosak (2014) Zuzanna Filek (2014) Joanna Gałczyńska (2014) Wiktoria Gąsior (2014) Maciej Hamadene (2014) Sofiya Kinash (2014) Anna Kołacz (2014) Magdalena Król (2014) Klaudia Łuka (2014) Agnieszka Marchewczyk (2014) Anna Marszałek (2014) Wiktoria Moroz (2014) Weronika Nagawiecka (2014) Gabriela Raczyńska (2014) Maria Smorąg (2014) Justyna Sobczyk (2014) Katarzyna Wolska (2014) Julia Żądło (2014)
|
Laureaci i finaliści
Małopolskich Konkursów Przedmiotowych dla Gimnazjalistów
Małopolski Konkurs Języka Polskiego | |
LAUREACI Ewa Rusinowska (2006) Małgorzata Lubkiewicz (2008)
| FINALIŚCI |
Małopolski Konkurs Historyczny | |
LAUREACI Jakub Brzeszczak (2007) Magdalena Migoń (2009) Karol Migoń (2011) Jan Potyrała (2012)
| FINALIŚCI Mateusz Gałka (2004) Maciej Matysiak (2004) Krzysztof Żwirski (2004) Jakub Konieczny (2005) Małgorzata Tarlaga (2005) Anna Drwal (2006) Anna Burkat (2008) Anna Tarlaga (2008) Sebastian Inglot (2009) Weronika Kiebzak (2009) Maciej Migoń (2009) Katarzyna Wójcicka (2009) Weronika Kiebzak (2010) Maciej Migoń (2010) Jan Potyrała (2011) Mikołaj Bogusz (2014)
|
Małopolski Konkurs Biblijny | |
LAUREACI Magdalena Migoń (2008)
|
|
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego | |
| FINALIŚCI Maciej Bratek (2004) Katarzyna Felis (2005) Maciej Bratek (2005) Maciej Czepiec (2009) Weronika Kiebzak (2010) Julia Żądło (2014)
|
Małopolski Konkurs Matematyczny | |
LAUREACI Radosław Kapłoniak (2004) Piotr Anielski (2006) Grzegorz Guśpiel (2007) | FINALIŚCI Łukasz Kwiatkowski (2005) Weronika Hasslinger (2008) Magdalena Migoń (2009)
|
Małopolski Konkurs Biologiczny | |
LAUREACI Magdalena Migalska (2005) Szymon Lipiarz (2008) Karolina Rutkowska (2009) Alicja Prawdzic-Seńkowska (2010) | FINALIŚCI Katarzyna Broniatowska (2006) Joanna Lenarczyk (2006) Kaja Mandera (2006) Anna Drwal (2006) Paweł Tułowiecki (2009) Maria Smorąg (2014)
|
Małopolski Konkurs Chemiczny | |
LAUREACI Grzegorz Guśpiel (2007) | FINALIŚCI Radosław Kapłoniak (2005) Grzegorz Guśpiel (2006)
|
Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii | |
LAUREACI Grzegorz Guśpiel (2007) Mikołaj Morawiec (2010) Piotr Czechowski (2013) | FINALIŚCI Łukasz Kwiatkowski (2005) Radosław Kapłoniak (2005) Izabela Bilska (2009) Zuzanna Długosz (2009) Agnieszka Wzorek (2009)
|
Małopolski Konkurs Geograficzny | |
LAUREACI
| FINALIŚCI Stefan Turnau (2011)
|
Małopolski Konkurs Informatyczny | |
| FINALIŚCI Grzegorz Guśpiel (2007) Jakub Skiba (2009) Łukasz Łakomy (2013) Aleksander Długosz (2014)
|
Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów | |
| FINALIŚCI Grzegorz Guśpiel (2007) |
Gratulujemy finalistom
Małopolskich Konkursów Przedmiotowych:
Konkurs Języka Francuskiego:
- Magdalena Bosak z kl. 3b
- Emilia Czepiec z kl. 3b
- Eva Ferdouël z kl. 3a
- Anna Kołacz z kl. 3a
- Magdalena Król z kl. 3a
- Klaudia Łuka z kl. 3b
- Magdalena Marasik z kl. 3a
- Katarzyna Moskała z kl. 3a
- Sonia Mossoczy z kl. 3b
- Weronika Nagawiecka z kl. 2b
- Konrad Nagórzański z kl. 3a
- Gabriela Raczyńska z kl. 3b
- Maria Smorąg z kl. 3b
- Nina Suchodolska z kl. 3a
- Katarzyna Wolska z kl. 3b
- Aleksandra Zielińska z kl. 3b
- Julia Żądło z kl. 3a
Gratulujemy finalistom
Małopolskich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015
Konkurs Języka Angielskiego:
Katarzyna Wolska z kl. 3b
Julia Żądło z kl. 3a
Konkurs Biologiczny:
Maria Smorąg z kl. 3b
Konkurs Historyczny:
Zuzanna Burnagiel z kl. 3b
Klaudia Łuka z kl. 3b
Konkurs tematyczny z historii:
Zuzanna Burnagiel z kl. 3b
Klaudia Łuka z kl. 3b
Życzymy Wam sukcesów w zmaganiach finałowych!